Polyfil Tekstil

POLYFİL TEKSTİL İTH. İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. geçmiş yıllardan gelen bilgi, birikim, tecrübe ve sermaye yapısı ile tekstil ve tekstil ürünlerinin ticaretine devam etmektedir.

Uzmanlık alanı iplik ve hammadde ticareti olan POLYFİL TEKSTİL İTH. İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ., dünyanın çok hızlı değişen ekonomik yapısı, global rekabet, ekolojik dengelerin ve ticari emtia fiyatlarının yükselmesinden kaynaklanan sebeblerden dolayı müşteri memnuniyetini sağlamak, ürün, kalite ve termin üçgeninden taviz vermeden ticari ilişkilerini sürdürmeyi kendisine ilke edinmiştir..

POLYFİL TEKSTİL İTH. İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Orta Asya (Özbekistan, Kazakistan)
,Uzak Doğu (Pakistan, Hindistan, Tayland, Tayvan, Kore, Endonezya ve Çin) ile ticari işbirliğini sürekli olarak arttırmakta ve Türkiye'deki tekstil firmalarına servis vermektedir.

POLYFİL TEKSTİL İTH. İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. şu anda yaşamankta olan global ekonomik durgunluk, kriz ve diğer sebeblere rağmen hızlı büyümeye devam etmektedir. Çünkü bizim işimiz "Ticaret".

POLYFİL TEKSTİL İTH. İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. en uygun fiyat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile müşterilerine birinci kalite elyaf ve iplik tedarik etmektedir.

İthalat Yaptığımız Ülkeler:

* Pakistan, * Hindistan, * Tayland, * Çin, * Endonezya, * Özbekistan, * Tayvan, * Kore, * Kazakistan, * Suriye, * Mısır
  • Sosyal Medya

  • Haberler & Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır.Copyright © 2021 - Polyfil Tekstil    Tasarım & Dizayn Editör Bilgi İşlem